یه تجربه جدید ، یه حس خوب .

از وقتی که اون بازی رو یاد گرفتم چقدر روحیه ام عوض شده ، دوباره پس از سالها دارم تجربه با دوستان بودن رو تجربه می کنم. انگار جای ابن تجربه و حس خوب تو زندگیم خالی بوده .

دوستی داشته باشی و همفکری کنید و برنامه ریزی و بر طرف مقابل پیروز شوید . اگر هم پیروزی نباشه لااقل این حس همکاری میمونه .گرچه تازه وارد این بازی شدم و دیگران حوصله شان سر می رود و بازی را بهم میریزم اما دوستان پایداری می کنند تا من هم یاد بگیرم . گرچه برای برخی شده مجال بدجنسی و عقده گشایی ، یا شاید دارم بد قضاوت می کنم و کلا اخلاقش اینطوریه .

به هرحال حس خوبیست و با گذشت زمان میتونم حرفه ای بشم و من هم بشم مثل اونا و ارزشمند باشم. مهمتر از همه اینکه این تجربه به من ثابت میکنه که میتونم وارد مسائل جدیدتری بشم و چیزهای جدیدتری را یاد بگیرم و در اون پیشرفت کنم و این احساسات خوب رو گسترش بدم .مثل یاد گرفتن موسیقی و .

پس من میتونم ، بله میتونم و این مهمه . خدایا بابت همه چیزت شکر.

تجربه ,میتونم ,بازی ,تجربه جدید منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

کارشناس اسبق ودبیرتربیت بدنی ناحیه۱ساری الان بخر تحویل بگیر دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم musickadeiran.r98.ir اینتکس تهران ثریا فیلم وبسایت تخصصی گرافیک سه بعدی , انیمیشن سازی و ترفند های کمیاب کامپیوتری ArcMusic|آرک موزیک |دانلود آهنگ جدید|دانلود فول آلبوم|دانلود فیلم|دانلود فیلم ایرانی و خارجی فرشگاه اندروید